додому Бердичів Ігор Романський привітав дітлахів з будинків-інтернат зі Святим Миколаєм ФОТО

Ігор Романський привітав дітлахів з будинків-інтернат зі Святим Миколаєм ФОТО

117
0

Радикальний Миколайчик з команди Олега Ляшка депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський не міг оминути у свято спеціальну школу-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав в смт. Гришківці та інтернат у місті Бердичеві.

19 грудня обранець разом з колегою-депутатом Іллею Смичком на завантаженому солодкими подарунками автомобілі подарував кожній дитині радість.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він після свята поділився власними емоціями:

«Діти вразили своєю творчістю, співами, танцями та цікавими виставами. Святий Миколай подарував кожній дитині радість та подарунки! Наші діти мають бути щасливими, і більшого щастя не існує! Дякую колегам та однопартійцям Роману Пілецькому та Іллі Смичку за новорічний настрій дітей!».

В той же час, у розмові з журналістами видання Наш Бердичів, Ігор Романський висловив жаль з приводу того, що на свято у Гришківці не прийшов більше ніхто з депутатів інших партій.

День святого Миколая – українське традиційне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Депутат закликав приділяти якомога більше уваги дітям, які її особливо потребують