додому Бердичів Ігор Романський привітав борців за Незалежність України на міських святкуваннях Дня захисника...

Ігор Романський привітав борців за Незалежність України на міських святкуваннях Дня захисника України ФОТО

176
0

13 жовтня в міському Палаці культури імені Олексія Шабельника відбулись урочисті заходи з нагоди свята Дня захисника України. На початку виступили дитячі колективи, солісти та хори міського Палацу культури.  Військовослужбовці цього дня отримали подяки та медалі від громади Бердичева.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський привітав подяками облради депутатів Павла Передрія та Володимира Юрачковоського, які в жовтні місяці 1991 року підняли національний синьо-жовтий прапор над нашою міською радою: «Мені приємно привітати людей, котрі в ті буремні часи чітко висловили бачення всього міста, що Бердичів – це Україна! Цей гідний вчинок має бути закарбований в історії нашої Батьківщини невід’ємною частиною, якої ми всі є. Окрім того, цього дня ми святкуємо 75-річницю створення УПА на свято Покрови. Варто не забувати подвиг наших Героїв, їхніх матерів та дітей, які принесли найбільші жертви в боротьбі за нашу Україну. Герої не вмирають!».

Голова місцевої організації «Побратими України» Євген Аверкін подякував  Ігорю Васильовичу Романському за постійну підтримку організації.