додому Бердичів Ігор Романський привіз вогник доброти із Житомира (ВІДЕО)

Ігор Романський привіз вогник доброти із Житомира (ВІДЕО)

242
0

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Ігор Романський 13 грудня став ініціатором та організатором виступу Житомирського співочого ансамблю «Надія» в Бердичівському геріатричному пансіонаті. Так вийшло, що концерт співпав з великим святом – Днем Андрія.

Свято вийшло на славу! Українські пісні та гуморески розважили мешканців пансіонату в такий чудовий день. Радість та посмішки на лицях стареньких – кращий тому доказ. Під час виступу, старенькі підспівували ансамблю та гучно дякували їм оплесками.

Не з пустими руками приїхав депутат – привіз солодощі, шахи та доміно, щоб в родинному колі старенькі могли пограти в ігри, говорячи про життя, згадуючи молоді роки.

Ніяк не хотіли відпускати від себе співаків, запрошували до пансіонату ще. Зачарували українські народні, що й говорити.

Депутат подякував за виступ «Надії» та подарував на згадку сувенір з Бердичева,  щоб пам’ятали, що їх тут завжди з нетерпінням чекають.  Привітав усіх Ігор Романський зі святом і від імені очільника Радикальної партії  Олега Ляшка, побажав сил, наснаги, здоров’я та повсякчасної весни в душі. «Я хочу, аби ви знали – вас пам’ятають та не забувають. Я не вперше в пансіонаті, з багатьма з вас вже встиг познайомитися особисто. Оскільки не встиг відвідати вас 3 грудня (коли відзначали День інваліда), вирішив привітати по-особливому тепер, в День Андрія.  Сподіваюся, що солодощі та українська пісня вам припадуть до душі,»-  вітав радикал Ігор Романський.

Директор пансіонату Верцинський Віталій також подякував за такий святковий концерт ансамблю. Крім того, дякував і Ігорю Романському, який не тільки зараз виступив організатором та ініціатором свята, а й раніше безпосередньо допоміг закладу – добився того, що з обласна рада виділила кошти на очищення артезіанської свердловини та водонапірної вежі.

Після усіх святкувань запросив депутата на оглядини усього закладу.