додому Бердичів Ігор Романський подарував юним дослідникам принтер ФОТО

Ігор Романський подарував юним дослідникам принтер ФОТО

189
0

Молодь Бердичева завітала на вже традиційну науково-практичну конференцію «Юні дослідники. Перші кроки» у ЦПО імені Олександра Разумкова. Цього року програма носила назву: «Ландшафт ХХІ сторіччя». Конференція проходила у співпраці з навчальними закладами міста. В її роботі взяло участь близько 100 дітей: вихованців ЦПО та школярів, членів Малої академії наук, які займалися науково-дослідницькою роботою еколого-натуралістичного спрямування.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський подарував закладу принтер з усіма необхідними комплектуючими. Тепер юні науковці матимуть кращі умови для своєї роботи. Раніше з проханням про технічну підтримку працівники закладу звернулися до депутата Бердичівської міської ради Олександра Велімовського. На урочистостях був присутній також помічник народного депутата Олега Ляшка Олександр Машер.

Ігор Васильович Романський відзначив особливі вміння бердичівлян: «Радикальна партія Олега Ляшка намагається всіляко сприяти розвитку потенціалу юних мешканців міста. Нещодавно за сприяння Іллі Смичка наші «разумковці» відкривали сесію Житомирської обласної ради, показали свої майстерні поробки та винаходи. Саме тому, коли ми дізнались про потребу закладу в принтері, одразу знайшли можливість його надати. Діти – це наше майбутнє, а тому кожен має подібне сприяння ставити собі в пріоритет».

Нагадаємо, за наполягання бердичівських радикалів, з обласного бюджету було виділено близько 150 тисяч гривень на розвиток Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова. Також було встановлено дев’ять нових вікон в навчальному корпусі по вулиці Європейській на загальну суму 25 тисяч гривень.