додому Бердичів Ігор Романський подарував справжнє свято геріатричному пансіонату

Ігор Романський подарував справжнє свято геріатричному пансіонату

334
0

Для літніх людей, що перебувають у Бердичівському геріатричному пансіонаті, депутат обласної ради Ігор Романський підготував передріздвяний святковий подарунок від художньо-аматорського колективу «Козацька берегиня» та поета Валерія Хмелівського.

«Козацька берегиня» подарував дуже гарні народні пісні, на які бабусі й дідусі навіть підспівували.  Валерій Хмелівський, в свою чергу, подарував нову п’єсу написану власноруч  «Принцеса і паж, або Пустунка з Бердичева» та власні книги пансіонату.  Депутат подарував фрукти кожному мешканцю закладу.

Гості поспілкувалися зі старенькими на різні теми. Усіх учасників концерту Ігор Васильович привітав подарунками із прийдешніми Різдвяними святами.

У бердичівському  геріатричному пансіонаті на даний час проживає 178 осіб, серед яких 1 – інвалід війни, 3 – учасників бойових дій, 28 – учасників війни , 5 – членів сімей загиблих , 12 ветеранів праці.

А наприкінці концерту заслужені бердичівляни, яких доля на схилі життя привела в геріатричний пансіонат, один за одним виходили, щоб подякувати організаторам концерту й попросити й надалі не забувати про їхній заклад.

Подарувати усмішки на обличчях у людей старшого  віку та чудовий настрій вдалось організаторам концерту, адже сама зустріч відбулась у теплій та затишній атмосфері.  Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі.  Наше основне завдання – подарувати цим серцям радість та хороший настрій.