додому Бердичів Ігор Романський – перший кандидат у Верховну Раду України на Житомирщині.

Ігор Романський – перший кандидат у Верховну Раду України на Житомирщині.

151
0

Сьогодні, 7 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому зареєстрували 21 кандидата в народні депутати.  Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

На виборчому окрузі № 63 з центром в місті Бердичеві зареєстрували кандидатом у народні депутати Романського Ігоря Васильовича. Він став першим кандидатом у депутати до Верховної Ради України в Житомирській області. До виборчого округу № 63 входять Андрушівський, Бердичівський, Ружинський, Попільнянський райони та місто Бердичів. Приблизна кількість виборців складає 160 тисяч громадян України.

Реєстрація кандидатів вже триває 10 днів. Окрім Романського Ігоря так досі ніхто на Бердичівщині і не зареєструвався.

Нагадаємо, Романський Ігор Васильович – депутат Житомирської обласної ради. У Бердичеві офіційно презентували новий сервісний центр МВС під керівництвом Ігоря Романського. Ігор Романський відвідав центр реабілітації дітей-інвалідів. Ігор Романський подарував справжнє свято геріатричному пансіонату, Ігор Романський встановив на Червоній горі новий дитячий майданчик. ФОТО. ВІДЕО, Ігор Романський забезпечив спортивним інвентарем майбутніх медиків, Ігор Романський забезпечив бердичівську школу на Корніловці спортивною формою.