додому Без категорії Ігор Романський за сімейні цінності

Ігор Романський за сімейні цінності

190
0

На засіданні тридцять другій сесії Житомирської обласної ради VII скликання прийнято Звернення депутатів до Верховної Ради України щодо забезпечення охорони сім’ї, дитинства, материнства та батьківства. Розробник та ініціатор проекту рішення депутат Житомирської обласної ради, кандидат на посаду Бердичівського міського голови Ігор Романський.

Далі публікуємо повний текст звернення.

Звернення депутатів до Верховної Ради України щодо забезпечення охорони сім’ї, дитинства, материнства та батьківства

Ми, депутати Житомирської обласної ради, стурбовані ситуацією, яка склалася в країні щодо забезпечення охорони інституту сім’ї, дитинства, материнства та батьківства.

Відповідно до Конституції України, інших нормативно-правових актів,держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її розвитку та захисту.

Статтею 51 Конституції України визначено, що сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

Відповідно до ст. 16 Загальної декларації прав людини та ст. 23 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, сім’я є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави.

Згідно зі статтею 29 Конвенції ООН про права дитини від 20 листопада 1989 року, схваленої резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 21 грудня 1995 року № 50/155 та ратифікованої постановою Верховної Ради України від

27 лютого 1991 року № 789ХІІ, освіта дитини має бути спрямована на виховання поваги до батьків дитини, її культурної самобутності, мови і національних цінностей країни, в якій дитина проживає.

Відповідно до пунктів 1, 3 статті 151 Сімейного кодексу України, виховання дитини не може суперечити моральним засадам суспільства, а батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини.

Зростаюча тенденція публічної популяризації аморальних відхилень унеможливлює виховання дітей у конституційному руслі, що спричиняє порушення прав дітей та батьків, у зв’язку з чим запровадження адміністративної відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму є важливим кроком для українського суспільства.

В Європі, як і в цілому світі загалом, немає єдиної позиції щодо інституту сім’ї. Україна обрала європейський вектор розвитку та послідовно реалізує своє право на збереження інституту сім’ї і національних цінностей своєї країни.

Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення формування засад державної сімейної політики – запровадження Національної стратегії охорони cім’ї, дитинства, материнства та батьківства на основі традиційних сімейних цінностей України, на сьогодні є нагальна необхідність внесення змін у чинне законодавство.

У зв’язку із зазначеним, звертаємося з проханням підтримати проєкти законів № 3916 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства» та № 3917 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму».

Звернення прийнято на тридцять другій сесії обласної ради VII скликання

08 жовтня 2020 року.

За дорученням депутатів обласної ради

Голова обласної ради В.В. Ширма