додому Бердичів Ігор Романський забезпечив спортивним інвентарем майбутніх медиків

Ігор Романський забезпечив спортивним інвентарем майбутніх медиків

597
0

Нагадаємо, що в кінці 2017 року викладачі Бердичівського медичного коледжу подали звернення до Ігоря Васильовича Романського, голови Наглядової ради медичного коледжу, депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, з проханням оновити наявний та придбати новий спортивний інвентар: м’ячі (волейбольний, футбольний), каремат, колодки стартові легкоатлетичні та інші спортивні товари, які вказані у зверненні.

Як зазначають викладачі коледжу, формування в студентів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки, використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя можливе лише при наявності належної матеріально-технічної бази.

Сьогодні, 27 лютого, з легкої руки депутата коледж наповнився новим спортивним інвентарем на суму 20 000 гривень.

«Одним із моїх пріоритетів є турбота про молодь, виховання молодого здорового покоління. Здорова молодь – здорова нація! Завдяки спорту ви зміцнюєте себе фізично та духовно. Допомагав, допомагаю і буду допомагати!» – зазначив депутат.

Керівник закладу Шевченко В’ячеслав Станіславович та студенти висловили депутату велику подяку за співпрацю та з радістю випробовували спортивний інвентар.

У кінці зустрічі Ігор Васильович Романський привітав студентів із наступаючою весною, побажав їм успіхів у навчанні та пообіцяв і надалі співпрацювати в справах розвитку спорту і залученні молоді до здорового способу життя, адже потрібно обов’язково бадьорити себе фізично, щоб бути здоровим морально.

Життя – це рух, а рух – це спорт!