додому Бердичів Ігор Романський днями побував у військових на східному фронті та привітав бердичівських...

Ігор Романський днями побував у військових на східному фронті та привітав бердичівських ветеранів ФОТО

258
0

Напередодні 8 травня депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський відвідав з волонтерською місією наших військових на сході України.

«Вічна слава та пам’ять захисникам України усіх часів! День Примирення та День Перемоги відзначають по-різному: хтось говорить голосні промови біля пам’ятників, а хтось допомагає хлопцям на передовій», – повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Ігор Васильович Романський.

У коментарі для першого інформаційного порталу Наш Бердичів депутат відзначив, що зараз надзвичайно важливо бути поруч з військовими, допомагати у вирішенні питань соціального забезпечення. Воїни мають відчувати підтримку з боку держави та суспільства.

По приїзду із зони конфлікту, Ігор Романський разом з командою партійців привітав місцевих дітей війни та справжніх ветеранів: Лящук Надію Ісаківну, Рябу Надію Іванівну, Ященко Олену Никифорівну, Дмитрука Володимира Сергійовича та Рубаносова Карпа Кириловича. Старенькі щиро подякували за увагу команді Радикальної партії Олега Ляшка. Радикали низько вклонились за їх самовідданість та здоров’я, яке вони поклали заради нашої рідної землі.

Слава Україні!