додому Бердичів Ігор Романський відвідав Парламентські слухання у Верховній Раді України

Ігор Романський відвідав Парламентські слухання у Верховній Раді України

160
0

8 грудня у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Актуальні питання зовнішньої політики України».

Доповідачем на парламентських слуханнях були заступник Міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Зеркаль Олену Володимирівну, співдоповідачі – перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Нефьодова Максима Євгеновича, заступника Міністра оборони з питань європейської інтеграції Долгова Ігоря Олексійовича.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський разом з першим заступником Житомирської облради Крамаренком Сергієм Михайловичем взяли участь в засіданні Верховної Ради України.

«Питання зовнішньої політики, як ми бачимо, стали надто впливати на внутрішню політику, зокрема й в нашому регіоні. Чого варта лише тема, що знову хочуть відмінити мораторій на експорту лісу кругляку. Це ж питання робочих місць та заробітних плат наших громадян. Також обговорювані у Верховній Раді питання, що деякі човники почали говорити про можливість навали мігрантів. І власне головна проблема всієї Європи – дії московського окупанта на нашій землі. На більшості з цих питань наголосив у своєму виступі наш лідер – Олег Валерійович Ляшко,» – прокоментував Ігор Васильович.