додому Бердичів Ігор Романський встановив на Червоній горі новий дитячий майданчик. ФОТО. ВІДЕО

Ігор Романський встановив на Червоній горі новий дитячий майданчик. ФОТО. ВІДЕО

525
0

Діти – наш найцінніший скарб. Адже за ними світле майбутнє нашої держави. Саме тому ми повинні створювати всі умови для їх гармонійного розвитку. І ми дуже раді, що навіть у скрутний для держави час у нашому місті знаходять можливість, щоб подарувати дітям справжнє свято.

19 жовтня 2018 року по вул. Одеська біля будинків №34, 36 урочисто відкрили новий дитячий майданчик. Його облаштували  за сприяння депутата обласної ради Ігоря Романського. Він і розпочав урочисту частину, привітавши присутніх із відкриттям та побажавши дітям радісних емоцій під час гри на майданчику. Також депутат на свято приїхав з подарунками – солодощами, дитячим шампанським, прапорцями для справжніх українців, футбольними та баскетбольними м’ячами для майбутніх спортсменів.

Цей подарунок дітям обіцяли вже давно, проте не завжди вистачало коштів. І всі дуже раді, що все ж таки мрія всіх дітей, які живуть у цьому мікрорайоні міста нарешті здійснилася і вони отримали такий довгоочікуваний подарунок.

На відкриття прийшло багато дітей, батьків. Після того, як перерізали стрічку – майданчик ожив. Гурба дітвори раділа, розважалася і охоче ділилася своїми враженнями. На дітей чекала розважальна концертно-ігрова програма. Яскраві герої подарували кожному присутньому гарний настрій, безліч жартів, цікавих конкурсів та звісно ж корисних подарунків.

«Мені дуже подобається цей майданчик, раніше у нас не було взагалі нічого, була велика яма, а тепер є цілий майданчик. Я з друзями дуже раді і будемо тепер грати тут баскетбол та футбол», – каже школяр Іван.