додому Бердичів Ігор Романський вкотре їздив з волонтерською місією на східний фронт ФОТО

Ігор Романський вкотре їздив з волонтерською місією на східний фронт ФОТО

274
0

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський разом з волонтером Іриною Піскун відвідали наших військових на сході України. Шахта Бутівка, Піски, Марянка, Гранітне, Маріуполь, Авдіївка… Пересічний бердичівлянин чує ці назви населених пунктів лише з теленовин, але в кожному з них місяцями перебувають наші захисники – українські Герої.

У коментарі для першого інформаційного порталу Наш Бердичів депутат Ігор Романський відзначив, що кожен такий виїзд є дуже важливий: «Хлопці мають відчувати нашу підтримку, для них рідні обличчя – це зв’язок з домівкою. Щирі привітні усмішки загартованих в боях воїнів для нас найбільша подяка за той ризик, який вкладає кожен з нас. Хлопці там перебувають постійно, мужньо переносять всі негаразди і кожен з нас просто зобов’язаний бути вдячний їм за це».

Під час подорожі, Ігор Васильович познайомився з великою кількістю людей, ознайомився з їхніми проблемами та переживаннями.

Керівник Бердичівського благодійного фонду «Оберіг-26» Ірина Піскун порівняла ставлення до волонтерства в інших містах і в Бердичеві: «Вінницька мерія і адміністрація дуже допомагає волонтерам. Там коли дізнаються про виїзд на схід «Ряба» забезпечує курами, селяни молоком, підприємці на базарі салом. Люди підтримують, а от в нашому місті бувають дуже прикрі випадки. Найчастіше допомагають одні й ті ж самі».

«З вірою у краще майбутнє, швидкої перемоги у війні, мудрості від Бога керівникам та процвітання нашій державі», – побажав українцям депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський