додому Бердичів Радикали Ігор Романський та Ілля Смичок виконали місію Святого Миколая для вихованців...

Радикали Ігор Романський та Ілля Смичок виконали місію Святого Миколая для вихованців інтернатів ФОТОРЕПОРТАЖ

296
0

У День Святого Миколая депутати Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський та Ілля Смичок привітали вихованців інтернатів. Спочатку обранці завітали на рідній Бердичівщині до інтернату в місті, де навчається 184 дитини. Дітки підготували святковий концерт, а тому солодкі подарунки були надзвичайно доречні. Директор Лариса Леонідівна радо прийняла гостей.

У спеціальній школі-інтернат села Гришківці в Бердичівському районі під керівництвом Жанни Дмитрівни виховують 94 вихованці. Депутати привезли подарунки і туди.

Вже за кілька годин Ігор Васильович Романський виконав «місію Миколая» у соціально-реабілітаційній установі «Сонячний дім». Там нині перебуває близько півсотні дітей під опікою Валентини Яківни. Гостям провели екскурсію, депутати обговорили можливості допомогти закладу, а діти приготували святковий концерт та отримали подарунки від Святого Миколая. Окрім того, бердичівські дітки передали свої власні поробки житомирянам.

«Це свято надзвичайне, адже дарує дітям щастя. Особливо діткам, які обділені увагою і любов’ю батьків. Я сьогодні просто переповнений неймовірною кількістю тепла, усмішок та позитивних емоцій. Дуже чекав цей день, готував подарунки, бо нема нічого кращого, аніж радість та щастя в очах дитини. Радий, що в нашій реальності є такий казковий день, адже кожен з нас був дитиною і знає, як це чудово. Дуже приємно, що дітки в інтернатах знають і пам’ятають мене, що чекали мене на це свято», – поділився враженнями депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський.