додому Бердичів Ігор Романський вважає мега актуальною нову ініціативу Ігоря Мосійчука та Олега Ляшка...

Ігор Романський вважає мега актуальною нову ініціативу Ігоря Мосійчука та Олега Ляшка ВІДЕО

148
0

П’яні водії – причина десятків смертей щодня на дорогах України. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook про реєстрацію законопроекту №7064 щодо радикального посилення відповідальності за п’янство за кермом.

“Законопроектом передбачається доповнити новою статтею Кримінальний кодекс України. Пропонується пожиттєве позбавлення права керування транспортними засобами, а також 5 років тюрми за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів” – йдеться в повідомленні.

Законопроектом також передбачається доповнити ст. 7-8 Закону України «Про основи національної безпеки України» і визнати аварійність на дорогах загрозою національній безпеці України.

Керівник Бердичівського сервісного центру Романський Ігор Васильович схвально відгукнувся про ініціативу українських радикалів назвавши її “мега актуальною на сьогоднішній день”.