додому Бердичів Є у депутатській сесії початок, нема у сесії кінця

Є у депутатській сесії початок, нема у сесії кінця

86
0

Наближення кінця року для чиновників та депутатів завжди пов’язаний з ухваленням бюджету. Українська політична традиція, попри усі вимоги чинного законодавства, народжує головні фінансові документи зазвичай виключно «під новорічну ялинку». Цьогоріч, Верховна Рада України прийняла бюджет днями о 4-ій годині ранку, проте народні обранці фактично о цій порі навіть не розуміли за що вони голосують, а в інших у кишенях вже були квитки на заморські відпочинки. А тому поки влада розповідає про людиноцентричність, експерти з острахом аналізують основні макроекономічні показники.

В Житомирській області депутати ухвалили основний фінансовий документ 22 грудня. Цього ж дня провела своє засідання і Бердичівська районна рада. Щоправда тут вирішили не закривати засідання і зібратися ще раз 28 грудня, щоб остаточно визначитись з приводу бюджету.

В місті Бердичеві Василь Мазур включив до порядку денного проект бюджету за яких злагоджено проголосували обранці. Але в зв’язку з тим, що всі розуміють декларативний характер ухваленого – всі перебувають в очікуванні позачергової сесії (яка може відбутися будь-якої миті), де й будуть розставлені всі крапки над «і».

В той же час, якщо в районі все пройшло швидко та злагоджено, в місті знову постало питання фінансування дротового брехунця, а один з депутатів навіть почав розповідати журналісту, що він має писати про його діяльність.

Як голосування міської ради пов’язане з хірургією міської лікарні та на що витрачатимуть бюджетні гроші Бердичева в 2017 році читайте найближчим часом на першому інформаційному порталі Наш Бердичів.