додому Бердичів Я майбутній вчитель музики!

Я майбутній вчитель музики!

277
0

28 лютого 2018 року у Бердичівському педагогічному коледжі відбулося відкрите бінарне заняття з дисципліни «Світова музична література» і «Постановка голосу» зі студентами ІІ – М курсу. Організатори заняття: Романська Юлія Євгеніївна – викладач, концертмейстр та Галів Людмила Володимирівна – викладач вищої категорії, голова циклової комісії.

У кожного викладача є своє педагогічне кредо: у Романської Юлії – «Наповнити життя студента змістом, не лишати питання без відповіді та бути педагогом в житті за покликанням!»

У Людмили Володимирівни дещо інше кредо: «Душа -це ідеал людських гармоній, духовної та тілесної краси. Митцям дано ці голоси почути, творіння їх – її прекрасні дзвони (Ліна Костенко) ».

Тема заняття: «Майстри класичного романсу I половини XIX століття». Мета полягала в тому, щоб узагальнити теоретичні знання по творчості композиторів I половини XIX століття зі світової музичної літератури; удосконалювати вокальні навички характерні для виконання класичного романсу з постановки голосу і розвивати музичний кругозір та асоціативно – образне мислення. Виховувати повагу до класичної музичної спадщини.

Аби проконтролювати рівень знань студентів були проведено тестування на тему «Майстри класичного романсу I половини XIX століття». Виконано й ряд інших завдань: вправа «Асоціація», слуховий аналіз творів,  вокальні вправи.

Урок поглиблює знання студентів про можливості музики. Показує роль окремих засобів виразності в зображенні звуків і шумів навколишнього світу в музичних творах. Розвиває у студентів художньо – образне мислення, творчі здібності, співацькі навички, здатність відчувати характер музики і розуміти її образний зміст, виховує культуру слухача і виконавця та викликає інтерес до музичного мистецтва.

Відкрите заняття пройшло на високому професійному рівні, студентам було цікаво.