додому Бердичів Як 17-річна дівчина врятувала “знедолену ялинку” в Бердичеві

Як 17-річна дівчина врятувала “знедолену ялинку” в Бердичеві

326
0

Дуже часто люди бачать навколишній безлад і думають, що вони нічого не можуть вдіяти. Та це насправді не так. Соціальні мережі вже змінюють реальність, навіть в Бердичеві. Днями Каріна Цимбалюк на своїй сторінці в Фейсбук поділилася власними враженнями про міську центральну ялинку.

«Когось хвилюють проблеми сміття біля вокзалу,когось понівечені дороги, когось гральні автомати під вивісками “Національної лотереї” та стан води , а мене головна прикраса міста. Ця “знедолена” ялинка буквально добила. Невже Бердичів настільки бідний , що не може прикрасити до ладу одну ялинку!?Хтось скаже, що зараз важкі часи для всієї України і це зайві витрати і т.д і т.п….Але чому в інших містах є така можливість , а у нас немає!?МИ що гірші за всіх?Чи Бердичів погане місто?Напевно не в місті справа ,а в його керуванні»(подано мовою оригіналу – ред.), – зазначила дівчина.

Кілька вподобань та поширень друзів, вплинули, на те, що це повідомлення не зміг проігнорувати й міський голова Василь Мазур. А на найближчому виконкомі це навіть стало предметом обговорення. Чиновники рахували іграшки з гірляндами і цим намагалися виміряти й заперечити «знедоленість» святкової красуні. Як наслідок, вже за кілька днів до Святого Миколая, містяни очікували, якою ж таки у висновку буде ялинка на відкритті 19 грудня.

А вже після всіх офіційних заходів Каріна Цимбалюк зробила такий висновок:

«Вже не “знедолена”.Ну, звичайно, не “Міс Україна”2016,але для свята годиться)Якби влада так швидко реагувала і на інші проблеми міста, то на Бердичів чекало б “грандіозне майбутнє”!Пост про “знедолену” ялинку я написала не для того, щоб образити керівництво і тих людей які займалися оздоблюванням головної прикраси міста, а для того, щоб влада піклувалася про своє місто як слід!І звертала увагу на думку простих людей!Я люблю своє місто і хочу аби ним пишалися!»

Насправді для того, щоб змінювати своє місто не треба мати свою громадську організацію чи бути депутатом, іноді просто необхідно взяти й написати про проблему на фейсбуці, а ще краще звернення в міську раду. Причому це ж можна зробити навіть в інтернеті, не виходячи з власного помешкання чи роботи. Сьогодні механізмів є безліч – головне просто взяти й зробити. Отак, завдяки 17 річній дівчинці, якій була небайдужа ялинка, святковий настрій тепер буде у всіх людей, які відпочиватимуть в центрі міста. А що ти востаннє робив для Бердичева?

Нижче подані фото до та після повідомлення Каріни Цимбалюк. Оцініть різницю.