додому Бердичів Як працює пенсійний фонд на Житомирщині?

Як працює пенсійний фонд на Житомирщині?

126
0

Робота Пенсійного фонду передбачає щоденний прийом громадян, надання консультацій, роз’яснень з питань пенсійного забезпечення громадян, що дає можливість реалізувати  конституційне право громадян на соціальний захист, а саме: право на забезпечення їх у разі повної, тимчасової або часткової втрати працездатності, втрати годувальника, а також у старості. Це право гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Кожна особа, яка звертається до Пенсійного фонду, має право безперешкодно подавати заяви, скарги, пропозиції з питань пенсійного забезпечення, звертатись на особистий прийом.

Реалізуючи своє право на звернення, пенсіонери мають право звертатися до органів Пенсійного фонду з пропозиціями, заявами, скаргами та одержувати вичерпні відповіді на них у строки, встановлені Законом України «Про звернення громадян». У разі незгоди з наданою відповіддю мають право оскаржити її до органу Пенсійного фонду вищого рівня або до суду.

Керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області постійно проводиться особистий прийом громадян, висвітлюються актуальні новини пенсійного законодавства в засобах масової інформації. Працюють телефони гарячих ліній (0412) 246698, 240715.

Також, з метою забезпечення швидкого та оперативного надання відповідей громадянам області з питань пенсійного забезпечення в онлайн режимі запроваджено послугу надання консультацій в режимі Skypeзв’язку (адреса:vz_pfu).