додому Бердичів Як на Бердичівщині вчителів військово-патріотичного виховання стріляти навчали

Як на Бердичівщині вчителів військово-патріотичного виховання стріляти навчали

145
0

Військово-патріотичне виховання молоді пріоритетне завдання сьогодення. Воно поєднує в собі низку окремих напрямів виховання: військового, морального, правового. У зв’язку з цим значно зростає роль військової підготовки у стінах школи, яка безпосередньо дає юнакові знання і вміння, пов’язані з його майбутньою військовою діяльністю.

11 грудня 2017 року в Гришковецькій гімназії відбувся семінар вчителів предмету «Захист Вітчизни» з проблеми: «Стрільба з пневматичної гвинтівки по нерухомих цілях з коліна. Робота в групах (три навчальних місця):

1. Стрільба
2.Розборка і зборка автомата
3.Вивчення ТТХ, загальна будова і комплектація АК 74.
Демонстрація практичних навиків в роботі з електронним тиром».

Учасниками заходу стали В.І.Вержибок – директор гімназії, Т.О.Мельничук – заступники директора з навчально-виховної роботи, С.В.Павлусь – методист районного методичного кабінету відділу освіти, а також вчителі предмету Захист Вітчизни шкіл Бердичівського району.

Семінар проводив вчитель Гришковецької гімназії Тарнопольський Василь Іванович, який під час уроку продемонстрував відпрацювання практичних умінь та навичок роботи в групах з трьох навчальних місць.

Учасники семінару висловили щиру подяку організаторам заходу та адміністрації навчального закладу.