додому Бердичів Як на Бердичівщині використовували десятки мільйонів з Державного фонду регіонального розвитку ВІДЕО

Як на Бердичівщині використовували десятки мільйонів з Державного фонду регіонального розвитку ВІДЕО

235
0

На Житомирщині за останні три роки за кошти Державного фонду регіонального розвитку реалізовується більше 150 проектів. Загальний бюджет склав майже 350 мільйонів гривень. Цьогоріч 32 громади на реалізацію проектів було виділено більше 155 мільйонів гривень інфраструктурної субвенції та більше 33 мільйонів з ДФРР. За ці кошти громади проводили реконструкції котелень, мереж водопостачання, вуличного освітлення, капітальні ремонти (термосанації) та реконструкції закладів освіти, культури, медицини та спорту, закуповували спецтехніку, ремонтували дороги тощо.

І поки в Бердичівському районі на території Гришківців утеплювали гімназію, в місті Бердичеві відновлювали театр за 30 мільйонів гривень. Різниця в підходах та піклуванні про людей очевидна. Варто відзначити, що оновити школу і зовні, і в середині коштувало всього третину від міських витрат на театр – 8,8 мільйона

Як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів три місяці тому

Ігор Гундич особисто перевірив, як іде утеплення Гришковецької гімназії. Результатом задоволений.

Нагадаємо, опитування серед бердичівлян вказує, що містяни найбільше незадоволені якістю води в кранах, поганими дорогами, екологією та неприбраним вчасно сміттям. Проте, деякі бердичівляни бачать головну проблему в недолугих чиновниках, які ще пам’ятаються Генсеків ЦК Компартії Андропова й Черненка.