додому Бердичів Бізнес Як зробити державу зручною? Transparency International Україна

Як зробити державу зручною? Transparency International Україна

107
0

Що корисного для держави зробила команда Transparency International в Україні за роки свого існування? Коротка відповідь міститься у 90-секундному мультфільмі про діяльність ТІ Україна. Ролик бере участь у творчому конкурсі, який проводить міжнародна організація USAID/ENGAGE. Подивитися відео і проголосувати за нього, поставивши «лайк», можна за посиланням.

Через застарілу та обтяжливу бюрократичну систему громадяни часто не хочуть мати справу із державними органами. Але держава повинна бути комфортною для бізнесу та життя. У співпраці із громадськістю найпрогресивніші державні установи вже сьогодні змінюють себе і стають зручними. Саме про таку успішну кооперацію влади та громадськості йдеться у мультфільмі.

За активної участі ТІ Україна на державному рівні була запущена система публічних електронних закупівель ProZorro, яка минулого року була визнана найкращою в світі. Через системуProZorro.Продажі, яку адмініструє й підтримує ТІ Україна, вже було продано державного майна на 1 мільярд гривень! Систему вже назвали найкращим стартапом світу. ТІ Україна також долучилася до медичної реформи й допомагає запроваджувати систему eHealth. Також організація допомагаємісцевій владі ставати прозорішою та відкритішою для громадян. І це ще не весь перелік.

Для того, щоб ефективно працювати і надалі, організація потребує підтримки. ТI Україна бере участь у творчому конкурсі, який проводить міжнародна організація USAID/ENGAGE. Вона  довгостроковий грант на розвиток неурядових організацій-реформаторів, які креативно розкажуть про свою діяльність у відеоролику. Переможцями стануть громадські організації, чиї відеоролики на Youtube наберуть найбільшу кількість вподобань. Підтримати ТІ Україна можна «лайком» під відео https://youtu.be/26LkxyYKoX4