додому Бердичів Як в столиці відзначатимуть Великдень

Як в столиці відзначатимуть Великдень

145
0

У найближчу неділю, 8 квітня, в Україні відзначатимуть одне з головних християнських свят – Великдень.

Головною локацією цьогорічного свята стане фестиваль писанок, який буде проходити з 5 по 22 квітня на Софійській і Михайлівській площах, Володимирському проїзді з прилеглим до нього сквером. За словами організатора фестивалю, засновника Folk Ukraine Ігоря Добруцького, в цьому році новинкою стане експозиція 374 великих великодніх зайчиків і 500 великих писанок.

«Зміниться і інсталяція Софійської площі: її буде прикрашати 6-метрова світлодіодна писанка-альтанка, де можна буде відпочити, попити кави і сфотографуватися на пам’ять. А щоб побачити всю панораму самобутніх творів на тлі Софійського собору, встановимо колесо огляду. Також вперше ініціюємо фестиваль пасок, які привезуть до столиці виробники з усієї України », – розповів Добруцький.

Також на відвідувачів чекає Великодній ярмарок, виставки торішніх робіт учасників арт-перформансу «585 художників» і гігантських кованих писанок-мальованок, зона майстер-класів для дітей і дорослих, карусель, монетний двір, атракціони.

11 квітня всіх поціновувачів класичної музики запрошують в Шоколадний будиночок на великодній концерт, на якому виступить чоловіча хорова капела імені Левка Ревуцького.

Жаль, що такі масові дійства проходять тільки в столиці України.
Мешканцям нашого міста також було б приємно побачити на площі Центральній щось подібне…але це залишається поки в мріях…