додому Бердичів Як відновити втрачені документи про освіту?

Як відновити втрачені документи про освіту?

79
0

У випадку втрати документа про освіту видається його дублікат, який відповідає затвердженому зразку документа з написом у правому верхньому кутку його титульної сторінки слова «Дублікат».

Дублікат документа про освіту видається лише тим особам, які закінчили певний навчальний заклад, що підтверджується відповідним записом у книзі обліку виданих документів про освіту або архівними даними.

Дублікат видається особі, що загубила документ про освіту, на підставі поданої заяви на ім’я керівника закладу освіти, який вона закінчила, та документів, що підтверджують втрату документа про освіту (довідка з органів МВС України, об’ява в засобах масової інформації про загублений документ).

Замовлення дублікатів документів про освіту за заявами громадян подаються до навчальних закладів згідно з таким порядком: – заява власника документа про видачу дубліката. В заяві визначаються причина втрати або пошкодження документа, прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, телефон, найменування документа, який втрачено або пошкоджено, назва навчального закладу та дата його закінчення; – довідка з органів МВС (у разі викрадення або вчинення інших злочинних дій, що призвели до втрати документа про освіту); – оголошення у друкованих засобах масової інформації, у якому повинно бути зазначено: назва документа про освіту, його номер та дата видачі, на чиє ім’я виданий, яким навчальним закладом, та про визнання його недійсним; – копія платіжного документа про оплату витрат на виготовлення дубліката документа про освіту. Заява подається до навчального закладу, який видав документ про освіту. У разі реорганізації навчального закладу, заява подається до правонаступника реорганізованих навчальних закладів. У разі повної ліквідації навчального закладу, що видав втрачений документ про освіту, зацікавлена особа звертається до архівної установи за відповідною довідкою та до управління освіти міської ради. Дублікат документа про освіту видається особисто заявнику у навчальному закладі, до якого було подано заяву, та лише один раз.

Бердичівський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Чорновола, 9, тел.:(04143) 4-14-42.