додому Бердичів Як відзначили День особливих людей (ФОТО)

Як відзначили День особливих людей (ФОТО)

161
0

Особливі люди серед нас! Ми можемо не звертати на них увагу, не помічати їх, проте вони особливі і про них треба турбуватися і пам’ятати!
Вчора, 2 грудня депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський відвідав відзначення Дня людей з особливими можливостями в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті та в об’єднанні УТОС, але все по-порядку.
Таких училищ-інтернатів на території України лише 2, їх треба всіляко підтримувати, допомагати і цінувати. На святі були присутні багато гостей, які сказали багато теплих слів в адресу начального закладу, а особливо дякували педагогічному image-0-02-05-dd03f3db1ab45604350dca00721797c06f0f42f34cb660cbe69e96efe59464ef-v f6-0lgwdohw rwpdj4qkmf8 qgaffgovbkc cw34em-ruig a4hpdv8f6fa 5zsvipf1fno 6tpjymcjdwu ayhb3r3r82y ebrjz6kzsbk kp5buhghwso kqt-ogpl1gy ny6qjqwwoig rwaq3cmi9fu vd10bj8sdxwколективу і молодому директору Дерев’янко Олені Василівні.
Депутат Ігор Романський приїхав в училище не з пустими руками – подарував закладу ікону. «Нехай ця ікона захищає кожного з вас, нехай подарує усім здоров’я, щастя й радість. Нехай надихає кожного педагога на сумлінну працю і дарує сил. Щоб Господь оберігав усіх діток і дорослих, кожному дарував сил на одужання,»- привітав народний обранець. Вручив також і подяки від Житомирської обласної ради представникам педагогічного колективу.
Після святкового концерту радикал Ігор Романський відвідав УТОС, де люди з вадами зору зібралися для відзначення такого, дійсно, особливого дня. Привітав і там грамотами усіх тих, хто, не звертаючи увагу на деякі свої особливості, досягає своїх цілей і здобуває перемоги в різноманітних конкурсах. Особливо подякував людям, які допомагають слабозрячим і в повсякденному житті, і в такі незвичайні дні.
«Дуже боляче стає на душі, коли розумієш, що не можеш допомогти кожному з таких особливих людей. Серце обливається кров’ю, коли ти бачиш велику кількість перепон в житті людей з особливими потребами і не можеш усім їм допомогти. Ми повинні щодня пам’ятати про існування таких людей і усіляко допомагати їм. Коли ми створимо усі умови для людей з особливостями, то вони, нарешті, зможуть вдихнути вільніше. Найважливіше – це те, щоб держава турбувалася про кожну таку людину і сприяла їм у всьому: від навчання в ВУЗ-ах до працевлаштування,»- прокоментував депутат-радикал.