додому Бердичів Бізнес Як відзначали День працівника лісу на Бердичівщині

Як відзначали День працівника лісу на Бердичівщині

101
0

У неділю, 17 вересня, своє професійне свято відзначали люди, котрі бережуть зелені легені Планети – лісівники та люди, котрі щодня зіштовхуються з небезпекою – рятівники.

У переддень свята, з глибокою повагою до справи, яку вони роблять, працівників ДП «Бердичівське лісове господарство» привітав голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський. Він завітав до актової зали лісового господарства, де зібрався численний колектив.

Вітаючи зі святом своїх підлеглих, відкрив урочисті збори директор підприємства Олександр Мудревський і передав слово для вітання голові адміністрації Едуарду Томашевському. За сумлінну працю та високий професійний рівень у розвитку лісового господарства та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу, Грамотами Бердичівської райдержадміністрації та подарунками були нагороджені Яків Осадчук та Валентина Перевенда.

Численні вітання отримали працівники лісового господарства і від заступника міського голови Таміли Павлішиної, і від головного лісничого Григорія Івасюка. Грамотами і грошовими преміями підприємства були нагороджені кращі з кращих працівників, а вітання від Державного агентства лісових ресурсів України         Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства отримав директор Олександ Мудревський, якого нагородили Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства».

Вихованці дитячого навчального закладу № 16 «Ялинка» привітали зі святом віршами, піснею та музичною композицією у власному виконанні. Від працівників лісового господарства отримали гучні оплески і солодощі.

Заступник голови районної адміністрації Людмила Димидюк з професійним святом привітала представників Бердичівського відділу ДСНС. Вона наголосила на важливості та відповідальності роботи рятівників і разом з керуючим справами районної ради нагородили Грамотами відважних чоловіків.

Найкращі, найтепліші  слова вітання лунали цього дня на адресу винуватців свят.

Прес – служба райдержадміністрації