додому Бердичів Як Бердичівський місцевий центр надає безоплатну правову допомогу

Як Бердичівський місцевий центр надає безоплатну правову допомогу

178
0

Незахищенні верстви населення, тобто малозабезпеченні, діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, інваліди та інші особи, відповідно до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», можуть отримати безоплатну допомогою в цивільних чи адміністративних справах.

Звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги необхідно подавати до Бердичівського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Бердичів, вул. Чорновола, 9.

Центр укладає договори з адвокатами, які включені до Реєстру адвокатів, що надають безоплатну вторинну правову допомогу. За умовами цього контракту адвокат зобов’язується надавати безоплатну вторинну правову допомогу якісно, у повному обсязі та у визначені строки.

Слід зауважити, що далеко не всі люди, які прагнуть захисту, потребують помочі адвокатів. Іноді достатньо підказати, куди слід звернутися чи проконсультувати.

Фахівці центру тісно співпрацють із державними органами, місцевим самоврядуванням, громадськими організаціями, які надають правову допомогу.Скажімо, якщо у вас виникло питання, яке пов’язане з пенсійним забезпеченням, то цілком ймовірно, що проблему може вирішити управління ПФУ й без залучення адвоката системи БВПД. Але, від місцевого центру ви вийдете з чітким дороговказом, куди далі звертатися. Більше того, фахівці центру можуть особисто зателефонувати у потрібну вам установу та домовитися, аби вас там прийняли.

Важливо! Ви не несете жодних витрат, пов’язаних із правовою допомогою адвоката, ні під час отримання такої допомоги, ні в подальшому представництві у суді.