додому Бердичів Які наслідки для міста будуть після позачергової сесії Бердичівської міської ради?

Які наслідки для міста будуть після позачергової сесії Бердичівської міської ради?

81
0

17 листопада відбулася позачергова сесія Бердичівської міської ради сьомого скликання. Порядок денний фактично складався з одного питання пов’язаного з розподілом бюджетних коштів. В «різному» депутати підняли тему незадовільного стану прибирання доріг та транспортного колапсу, який тримав Бердичів кілька днів у своєму полоні.

Та про все попорядку.

Доходи. Міський бюджет Бердичева поповнився на 15 тисяч екологічним податком, 30 тисяч – надходження від пайової участі, 270 тисяч – кошти від продажу комунального майна та багатомільйонної субвенції, яка надійшла з обласного та державного бюджету.

Видатки. Субвенція  з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, стабілізаційну дотацію, субвенцію з державного бюджету на виплату державної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам за принципом «гроші ходять за дитиною», та інші.

Окрім того, як вже повідомляв перший інформаційний портал Наш Бердичів, чотири мільйони виділено на купівлю квартир для військовослужбовців.

Начальник фінансового управління виконавчого комітету Бердичівської міської ради Алла Пацата доповіла, що  кошти також будуть витрачені на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, для центральної міської лікарні придбають два аналізатори: біохімічний та напівавтоматичний, апарат для вентиляції легень «Бріз». Окрім того, значна фінансова допомога буде надана новоствореним ОСББ міста Бердичева на ремонт покрівель та внутрішньобудинкових комунікацій. Виділено підтримку професійно-технічних закладів Бердичева.

Відтепер закладено кошти до бюджету й на будівництво двох дитячих майданчиків по вулиці Білопільська, 71 та Вінницька, 65, на придбання комп’ютера і принтера для ДНЗ №22.

Найближчим часом центр адміністративних послуг, який розміщений в приміщенні міської ради зможе також видавати паспорти для бердичівлян. Має бути закуплено відповідні технічні засоби.

А от що почалося, коли депутати з опозиції до міського голови Василя Мазура підняли питання, щодо незадовільного стану прибирання доріг та нещодавнього транспортного колапсу читайте в найближчих матеріалах на сайті першого інформаційного порталу Наш Бердичів.