додому Бердичів Юлія Толмачова: Зрозумійте ви, нарешті, що життя і здоров’я наших бійців на...

Юлія Толмачова: Зрозумійте ви, нарешті, що життя і здоров’я наших бійців на передовій – це запорука вашої особистої безпеки!

98
0

Волонтер Юлія Толмачова після поранення знову долучилася до збору допомоги нашим воякам на східний фронт. Проте, підготовка до чергової поїздки спричинила появу посту у Facebook з нагадуванням, кому ми в тилу завдячуємо своєю безпекою.

«Нині у світі зброєю масового ураження, яка вбиває точно і наповал – Є БАЙДУЖІСТЬ! Вчора почала телефонувати, побігла просити допомогу для хлопців на передову … а відчула себе інопланетянкою ….

У вас немає тут війни … Ви взагалі не маєте жодного уявлення про те, що відбувається на Донбасі … Вам плювати, що там гинуть патріоти … Тому що ви стомилися … Ви стомилися від надокучливих волонтерів, ви стомилися від негативу … у вас час відпусток, а ввечері заплановане кавування і посиденьки за келихом хорошого вина …

Зрозумійте ви, нарешті, що життя і здоров’я наших бійців на передовій – це запорука вашої особистої безпеки!», – пише Юлія Толмачова.

З повним переліком необхідних речей ви можете ознайомитись на сторінці волонтера https://www.facebook.com/yuliya.tolmachova?fref=nf