додому Різне Що потрібно для роботи та популярності вашого сайту

Що потрібно для роботи та популярності вашого сайту

52
0

Коли ідея онлайн-проекту сягає того моменту, щоб втілитися в життя, постає питання про вибір доменного імені. Гарне і звучне ім’я, яке могли б запам’ятати користувачі повинно бути вибрано з великого числа варіантів. Після цього настає момент реєстрації, і може виявитися, що бажане ім’я вже давно кимось зайнято. Але, тим не менш, напевно існують доменні зони, де це ім’я буде вільним. Головне при цьому перебрати якомога більше доменних зон, що підходять для вашого проекту. Для цього найпростіше скористатися пропозиціями реєстратора, який надає можливість реєстрації в великій кількості доменних зон (не менше двохсот). Просто зазначивши галочками зацікавили зони, можна за допомогою однієї кнопки з’ясувати доступність обраного імені майбутнього сайту.

З того моменту, як домен вже буде зареєстрований, підніметься питання про хостинг. Як правило, якщо онлайн-проект не є надзвичайно масштабним і супер-унікальними за своїм призначенням, на начальному етапі досить буде зупинити свій вибір на простому типі хостинга. Зауважимо, що ще одним плюсом на користь цього вибору буде його ціна, яка по суті є мінімальною платою за розміщення сайту в мережі. У разі, якщо проект почне розростатися з неймовірною швидкістю, тариф можна змінити, а сплачені гроші перевести в облік іншого тарифу. Ну а щоб позбутися сумнівів на першому етапі, перший місяць хостингу можна протестувати абсолютно безкоштовно.

Третій важливий аспект для роботи сайту – це отримання SSL сертифікату. Цей сертифікат забезпечує захищене з’єднання, завдяки якому данні, що відправляються через сайт, будуть зашифровані, а отже – надійно захищені від зловмисників, яких сьогодні стало занадто багато. Такий захист робить сайт більш привабливим для користувачів, а, отже, це в позитивно позначиться на збільшенні відвідуваності. При цьому, наявність SSL сертифікату позитивно впливає на ранжування сайтів в Google. Доступні сертифікати як для юридичних, так і для фізичних осіб – вони бувають різних типів, а тому в будь-якому випадку підходящий варіант для вашого онлайн-ресурсу завжди знайдеться.

Що ж, це основні атрибути для того, щоб сайт побачив світ і був при цьому надійним для користувачів. Вибирайте доменне ім’я згідно з вашими цілями, замовляйте хостинг і SSL, ну а все інше буде залежати вже від вашого бажання займатися його оптимізацією, якісним контентом і так далі.