додому Бердичів Що пообіцяв зробити в 2017-ому році голова Житомирської облдержадміністрації?

Що пообіцяв зробити в 2017-ому році голова Житомирської облдержадміністрації?

111
0

2017 рік розпочався, а тому наші читачі цікавляться, що ж нам, бердичівлянам, очікувати в новому році. Місцеві керівники напередодні Нового року показували яскраві слайди на звітах з не особливо райдужними цифрами, а про плани воліли говорити не багато. Це й не дивно, адже міський театр в Бердичеві вартістю в 30 мільйонів подібний до великої гулянки під час чуми/війни, а кредит для водоканалу взагалі несе загрозу загнати бердичівлян у боргову яму на десятки років.

А поки в місті Бердичеві відсутній ресурс для вимірювання обіцянок провінційних керівників, то на загальноукраїнському рівні такі можливості є. «Слово і Діло» опрацювало заяви губернаторів і визначило, що з обіцяного вони мали б неодмінно виконати вже цього року.

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич в 2017-ому році зобов’язався впроваджувати альтернативне опалення, організовувати опорні школи та виділити громадським організаціям 1 мільйон гривень.

Ще 2 листопада 2016 року під час прес-конференції він розповів про пріоритети в діяльності на посаді голови ОДА. Зокрема, Ігор Петрович наголосив, що у планах на 2017 рік збільшення котелень на альтернативному паливі ще на 20 одиниць у закладах соціальної сфери. Таким чином, у наступному році близько 55% від загальної кількості котелень в області будуть на альтернативному паливі. Тоді ж Ігор Гундич повідомив, що у планах на 2017 рік створити опорні школи з інклюзивними класами у всіх районах та ОТГ області (на той момент на Житомирщині вже було 19 опорних шкіл).

Також розповів, що з його приходом в адміністрації запровадять низку нововведень. Серед них і новий відділ, який контролюватиме фінансовий обіг та слідкуватиме за якістю виконання тих чи інших робіт в області. Окрім того, було заявлено про відкриття сучасного онкодиспансеру. Щоправда ці обіцянки не були чітко окреслені, коли ж це має відбутися.

Нагадаємо, з 29 квітня 2016 року Ігор Петрович зайняв посаду заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації. 31 серпня став виконуючимо обов’язки голови Житомирської обласної державної адміністрації, а вже 4 жовтня був призначений Президентом України Петром Порошенком головою Житомирської обласної державної адміністрації.

Також бердичівлянам відомий ще один голова військово-цивільної адміністрації на Донеччині – Павло Жебрівський. У фронтовій області обіцянки на 2017-ий рік не надто захмарні. Тому Павло Іванович пообіцяв лише облаштувати опорну школу в Красногорівці та збудувати лінії сортування твердих побутових відходів.

З повним переліком обіцянок голів ОДА ви можете ознайомитися в інфограці від ресурсу “Слово і Діло”.