додому Бердичів Бізнес Що нині перевіряють у таксистів на Бердичівщині?

Що нині перевіряють у таксистів на Бердичівщині?

89
0

В рамках загальнодержавних заходів з державного контролю за перевезеннями пасажирів на таксі, які тривають з 16 січня по 16 квітня, Укртрансбезпека ініціює звірку переліку тих, хто має ліцензію на перевезення та тих, хто зареєстрований в Єдиному державному реєстрі:

“Згідно єдиного ліцензійного реєстру, в Житомирській області 738 ліцензіатів, суб’єктів підприємницької діяльності, які мають ліцензії на перевезення пасажирів на таксі. Вони володіють 935 транспортними засобами. Зараз ми готуємо інформацію на фіскальні органи, щоб вони перевірили на сьогоднішній день, скільки цих осіб дійсно ще зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності, а скільки фактично закрилися. Однією з підстав анулювання ліцензії є скасування державної реєстрації”, – поінформував начальник управління Укртрансбезпеки в Житомирській області Юрій Осіпов.

На сьогодні за надання послуг без державної реєстрації штраф передбачений в розмірі від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто, від 17 тисяч до 34 тисяч гривень. Втім, така загроза підприємців досі не дуже стримувала.