додому Бердичів Що зроблено в Бердичівському районі за 2016 рік в соціальній сфері

Що зроблено в Бердичівському районі за 2016 рік в соціальній сфері

105
0

Напередодні завершення 2016 року на робочій нараді голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський проаналізував діяльність РДА в соціально – економічному і культурному розвитку.

Галузь освіти отримала неабияку фінансову підтримку –  2 мільйона гривень. Капітальний ремонт приміщень (заміна віконних блоків на металопластикові конструкції) проведено у   загальноосвітніх навчальних закладах  району, а саме: Райгородоцькій , Терехівській , Швайківській,  Озадівській, Маркушівській, Половецькій, Мирославській та Рейській;  капітальний ремонт даху –  у Райківській ЗОШ І-П ст.; капітальне придбання та встановлення   ігрового майданчика у Половецькій ЗОШ І-ІІІ ст. та  у дошкільних навчальних закладах села Бистрик, В. Низгірці, Іванківці, Семенівка,Красівка,Осикове, Райгородок, Рея, В. П’ятигірка, Мирославка, Ст. Солотвин, Хажин, Скаківка, Романівка, Хмельове, Озадівка, Андріяшівка.

На медичну галузь району  залучено 563,7 тисяч гривень для покращення умов здійснення медичного обслуговування населення в сільській місцевості.

З метою економії енергії, докладено чимало зусиль на проведення робіт з  реконструкції, модернізації та заміни газового опалення на альтернативні види палива у ФАПах  сіл Ст. Солотвин, Хажин і Швайківка,   ФП сіл  Гвіздава,   В. Гадомці,   в АЗПСМ с. Райгородок та Озадівка; встановлені металопластикові вікна: у ФАПах сіл В.Низгірці, Никонівка, ФП сіл Журбинці та Маркуші. Нові вхідні двері: ФАП сіл Никонівка, Садки, В. Низгірці  та ФП с. Маркуші.

Проведені капітальний ремонт приміщень ФАПів сіл Швайківка і В. П’ятигірка, Хажин, Гардишівка, Старий Солотвин, ФП сіл Гальчин та Закутинці; ремонт даху у ФП с. Скаківка.

А також, капітальний ремонт приміщень  відбувся і у закладах культури: будинок культури с. Никонівка і клуб с. Дубівка.  Найближчим часом планується завершення ремонтних робіт даху будинку культури с. Буряки на загальну суму 342,5 тис. грн.

Голова райдержадміністрації зазначив, що зусилля районної державної адміністрації і надалі будуть націлені на закріплення позитивних тенденцій розвитку економіки району, забезпечення ефективного соціального захисту тих, хто цього потребує, та закликав до солідарної відповідальності та активної участі у вирішенні актуальних для району питань.