додому Бердичів Ще один пенсіонер у Бердичеві повірив шахраям і залишився без заощаджень

Ще один пенсіонер у Бердичеві повірив шахраям і залишився без заощаджень

44
0

Правоохоронці вкотре нагадують бердичівлянам про необхідність бути уважними і обачливими у питанні, пов’язаними з грішми. Міські ЗМІ неодноразово повідомляли про фінансові шахрайства і про поширені способи, якими дурять містян і забирають у людей чималенькі суми коштів.

Найчастіше на один і той самий гачок щоразу потрапляють кілька людей, довіряючи незнайомцям і віддаючи свої заощадження. Потім пізно картати себе за довірливість, адже шахраї тоді легко і просто замітають після себе сліди.

Найпоширеніші телефонні шахрайства або ошуканство через мережу Інтернет.

Як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів

Щедрі та нерозважливі жителі Бердичівщини перерахували шахраям 4000 гривень

Чергова така подія сталася і з бердичівським пенсіонером, який, довірившись незнайомцю, перерахував більше 7 тисяч гривень власних заощаджень. Схема, за якою діяли шахраї, не нова і знайома більшості – проблема з рідними чи близькими людьми, яку можуть допомогти залагодити за гроші. У даному випадку 65-річний житель Бердичева повірив у те, що його брат, котрий знаходиться за кордоном, потрапив у халепу і йому терміново потрібна допомога.

За фактом події розпочате кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального Кодексу України («Шахрайство»). Правоохоронці проводять слідчо-оперативні дії, з’ясовуючи усі обставини вищевказаної події, та знову і знову закликають не довіряти подібним дзвінкам та інформації.