додому Бердичів Шоу “Як Клименюк депутатів у своє царство не пускав”

Шоу “Як Клименюк депутатів у своє царство не пускав”

674
0

Директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк намагався не допустити депутатів Житомирської обласної та Бердичівської міської ради на засідання за участі медичного колективу.

В навчальних корпусах після скандально відомих подій минулого року з’явилася охорона, яка виконує вказівки тільки директора.

Сьогодні, 19 жовтня, о 15:00 мало відбуватися засідання педагогічного колективу, де планувалося обговорити важливі питання роботи навчального закладу. У зв’язку зі складною ситуацією в освітніх закладах, депутати проявили ініціативу, щоб поспілкуватися з викладачами та керівництвом коледжу, який підпорядкований Житомирській обласній раді. Натомість, депутат Бердичівської міської ради Олексій Побережний, який перший прийшов в центральний корпус, виявив, що директор дав вказівку його не пускати. Згодом, приїхали й депутати Житомирської обласної ради Ігор Романський, Ілля Смичок та Остап Маланюк.

Варто зазначити, що відповідно до чинного законодавства України, зокрема Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої  ради  має  право  брати  участь  з   правом дорадчого  голосу  в роботі будь-якої установи при  розгляді  ними  питань  та  прийнятті  рішень,  що  зачіпають інтереси виборців його виборчого округу чи територіальної громади, від яких його обрано.Нагадаємо, це далеко не перший випадок, коли персона Володимира Клименюка опиняється в центрі скандалу. Поки відео сьогоднішніх подій готується для публікації, пропонуємо вам переглянути минулорічне відео студії журналістських розслідувань «ЧБ» щодо директора Бердичівського медичного коледжу.