додому Бердичів Бізнес ШОК!!! У Бердичеві «під носом» у влади ТОННАМИ НЕЗАКОННО продавали паливо і...

ШОК!!! У Бердичеві «під носом» у влади ТОННАМИ НЕЗАКОННО продавали паливо і обурило це лише активістів

287
0

Страшно, коли для нас звичною справою стає спостерігання за порушенням закону. Малого того, що багато людей спостерігає та ще й не виявляє бажання повідомити про правопорушників поліціянтам. Рідко, але знаходяться і ті, які не відвертають обличчя від правопорушень, на жаль ці «ті» якраз не влада.

Дуже довгий час на перехресті вулиць Пушкіна та Сідлецького (колишня Дімітрова) на стовпі маячив напис «Дизпаливо по 14 грн за літр». Поруч, в орендованих від заводу «Прогрес» гаражах, завжди відкриті ворота і вдалечині видніється гараж, із величезними бочками для рідин. Двоє чоловіків, у відповідних для працівників станцій техобслуговування автомобілів одязі, підходять до автівок та засовують якийсь шланг у бензобак, потім беруть кошти і відпускають водіїв. Активістів зацікавила дана ситуація, адже це не автозаправна станція, не видаються касові чеки, не висять документи про дозвіл на торгівлю, а про сертифікати якості тим паче мова не йде (бо ми ж усі законопорядні люди і знаємо, що реалізація паливно-мастильних матеріалів здійснюється виключно АЗС).

Кілька активістів під’їхало на автівці та встали у чергу. Машини під’їздили одна за одною і, як виявилось, заправляли свої машини справді дизпаливом. Чоловіків це дуже здивувало: у самому центрі міста фактично незаконно продають паливо, порушуючи не одну статтю закону та ще й заливаючи у бензобаки бердичівлян пальне сумнівної якості. Активісти дійсно змогли заправити свою машини та ще й продавці цього палива дали на руки візитівку, яка рекламувала цей товар. Обурені даною ситуацією чоловіки направились до правоохоронців та зареєстрували факт правопорушення у відділі поліції.

Бердичівські поліціянти не зволікали та провели свою контрольну закупівлю і підтвердили здогадки активістів: дійсно у цьому місці незаконно здійснюється реалізація паливно-мастильних матеріалів. У продавців палива відібрали пояснення та інкримінували статтю 164 кодексу України про Адміністративне правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Виникає закономірне питання, як до людей, які порушили такі норми законодавства, як незаконне зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів ( ст. 204 ККУ), ухилення від сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) (ст. 212 ККУ), могли порушити лише адміністративну справу? Звісно, не нам розповідати, як працювати правоохоронним органам, але було б доречно, аби вони дослухались до голосу народу.

P.S. Я вже мовчу про те, що реалізація палива здійснювалась без дотримання жодних пожежних норм, поблизу живуть люди, звичайні бердичівляни, які й не здогадувались, що у будь-який момент можуть втратити своє життя та близьких. Ну варто згадати і те, що без дотримання норм зберігання палива у таких кількостях, виникає і чимала загроза для екології.

Але хочеться ще й додати, що попит породжує пропозицію. Якщо б керманичі не економили на паливі і не заправляли б у цьому місці свої автівки, то цим правопорушникам не було б куди дівати свій товар, і вони його б не реалізовували. Питання не лише у роботі правоохоронців але й у самих людях, які спонукають своїми діями до беззаконня. Тим паче, якщо ви і заощадили на паливі, яке придбали у сумнівних продавців, то повірте, тепер вам потрібно буде викласти чималу суму на ремонт вашого авто.

e608712e74ce7f21090940e32b3f852942708a00f5f884cc1fd0c5915307ce85 06970abb6ec68aeb0c8e9f4e34e3fba8bdaf61e6931622f67e75ba06cb669235