додому Бердичів ШОК! Депутат міської ради від Самопоміч знала про безпорядки у ПТУ 12…...

ШОК! Депутат міської ради від Самопоміч знала про безпорядки у ПТУ 12… але мовчала

483
0

Тільки почнеш якусь справу детально розглядати, як з усіх сторін починає інформація надходити. Усі читачі нашого видання уже пильно слідкують за подіями у ПТУ №12. Бердичівляни шоковані тим безладом, що допустив керівник закладу. Аж ось стає відомо, що деякі депутати міської ради знали, про усі негативні умови у закладі, але з якихось причин мовчали.
Виявляється, депутат міської ради від фракції Самопоміч, Тетяна Домбровська, знала про усі негаразди закладу, про умови, в яких навчаються діти, бо неодноразово здійснювала там прийом громадян. Тобто використовувала один з кабінетів закладу, як власну громадську приймальню. Чи не соромно депутату за те, куди приходили її виборці? Чи, можливо, виборці до неї більше не звертаються, бо не отримують кваліфікованої допомоги?
Разом з тим. Облишимо виборців і повернемось до того, що депутат, який представляє інтереси громади у Бердичівській міській раді, мала б бити на сполох, розповісти іншим про жахливий стан учбового закладу. Тетяна Домбровська увесь цей час мовчала. На сайті Бердичівської міської ради я знайшла три підтвердження того, що пані Домбровська проводила там прийом громадян, можливо, це було і більше разів. Мені достатньо було побачити, що депутат тричі мала змогу спостерігати ті страшні умови. До речі, тепер прийом вона проводить на вул. Європейській, у офісі об’єднання Самопоміч, у теплому і затишному приміщенні. А ті діти, нехай навчаються і далі у тому, перепрошую, свинарнику.

1456400917_02_ dombrovska_1