додому Бердичів Бізнес ШОК! «Батьківщина» дарує землі Житомирщини московським попам!

ШОК! «Батьківщина» дарує землі Житомирщини московським попам!

1329
0

Остання сесія Житомирської обласної ради не закінчилася без скандалу: Анжеліка Лабунська ініціювала переголосування з питання по виділенню землі для УПЦ МП. Радикал Ілля Смичок звинуватив екс-голову обласної ради в тому, що вона «роздає» землі московським попам.

До перерви голосування за виділення земель в Житомирській області для Української православної церкви Московського патріархату закінчилося не на користь московських окупантів – депутати не підтримали ідею «дарування» землі.
Проте голова Житомирської «Батьківщини» вирішила, що варто, все таки, землю віддати. Депутати від «Батьківщини» ініціювали переголосування та… (УВАГА) декілька депутатів після перерви змінили свою думку на користь Москви! (Збіг та нічого більше)…

Після сесії між депутатом від Радикальної партії Іллею Смичком та Анжелікою Лабунською відбулася перепалка з цього приводу: радикал закликав житомирську «Батьківщину» не лобіювати та не підтримувати московський патріархат на Житомирщині. Справа зроблена – завдяки Анжеліці Вікторівні московські попи мають свої землі в Житомирській області.
Анжеліці Лабунській, напевно, байдуже до того, що московські попи відмовляють «відспівувати» вбитих на війні хлопців, що усі кошти прихожан йдуть тому, з ким ми воюємо. Вочевидь, ХТОСЬ має якийсь свій інтерес, який на багато важливіший за моральні принципи та здоровий глузд.

PS: Бердичівлянам цікаво, чому бердичівський обранець (від тієї самої «Батьківщини») Сергій Орлюк після перерви змінив свою думку на користь окупантів?

Для довідки: при першому голосуванні Сергій Орлюк утримався; на другому голосуванні віддав свій голос «За».