додому Бердичів Шокуючі новини міської сесії. Дубль №1. Міський голова не дає можливості депутатам...

Шокуючі новини міської сесії. Дубль №1. Міський голова не дає можливості депутатам працювати. (ВІДЕО)

337
0

21 липня відбулась резонансна сесія міської ради. Такого жаху ще ці стіни не бачили. На розгляд було винесено 39 питань. Сесія розпочалась о десятій ранку і лише о 16.15 вечора депутати ухвалили порядок денний. Стільки часу пішло на те, аби депутати, які дійсно працюють на благо нашого міста, а це саме опозиційні депутати, мали змогу внести у порядок денний рішення, які б покращили життя громади.

Почнемо з болючого. Мораторій на нереально завищені тарифи. Багато міських рад нашої країни підтримали накладання мораторію на підвищення тарифів за комунальні послуги для населення. Мораторій – це як крик народу, що вони дійсно неспроможні платити таку ціну. Чим більше міст підтримає мораторій, тим більший ажіотаж створюється навколо цього, і тим більше шансів у людей бути почутими. Ініціативу про мораторій висунули депутати міської ради від фракції Батьківщина, але міський голова навіть був проти включення цього питання у порядок денний. Про що це говорить? А про те, що наш міський голова, як і раніше, намагається триматись позиції «І нашим, і вашим». Ніби лист у Кабмін він адресував, що ціни високі, але лист той нічого не вартий. Бо якщо б депутати проголосували за мораторій, то керівництво його б по голові за це не погладило. А так ніби і лист написав – про людей, типу, попіклувався, і мораторій не ухвалив – «дупу» владі діючій не показав.

Депутати від Патріотичної партії теж подали багато доречних пропозицій, які міський голова не вніс у порядок денний. Саме міський голова, бо усі підвладні йому депутати голосують так, як скаже він. До слова сказати, міський голова за списком стоїть перший при голосуванні, і показує «гідний» приклад, як голосувати «правильно».

Жодна адекватна нормальна пропозиція не була зарахована до порядку денного. Підвладні депутати з фракції Самопоміч, БПП, Укроп, Опозиційного блоку, при корінні вирізали пропозиції, які б розширили демократичні права наших містян.

Після прийняття порядку денного депутати встигли проголосувати ще за кілька питань. Після того, як сесію вирішили продовжити 22 липня відбулось усе саме цікаве. Читатимемо у «Дублі№2».

У дублі два буде знищення протоколів прямо у сесійній зали, працівники поліції у секретаріаті, викрадені протоколи і обмануті депутати.