додому Бердичів Бізнес Школярі бердичівщини можуть взяти участь у творчому конкурсі «Юного податківця»

Школярі бердичівщини можуть взяти участь у творчому конкурсі «Юного податківця»

62
0

Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту Житомирського національного агроекологічного університету та Головне управління ДФС у Житомирській області оголошує про проведення Конкурсу «Юного податківця».

Конкурс проводиться протягом листопада 2017 – лютого 2018 року у три етапи.

Участь в конкурсі приймають всі учасники, які виконали і направили творчі роботи в конкурсну комісію в період з 1 грудня 2017 року по 31 січня 2018 року за однією, або декількома номінаціями:

Номінація 1. Якби керівником Державної фіскальної служби був (ла) я – на тему: «Три кроки покращення роботи Державної фіскальної служби і три кроки ДФС назустріч бізнесу».

Номінація 2. Творча науково-практична робота на тему: «Податки – це гроші, які повертаються кожному громадянину України».

Номінація 3. Віршовані твори про податки.

Номінація 4. В прозі про податки (оповідання, новела, стаття, нарис, інтерв’ю, басня, казка, біографія, гумореска, есе, фейлетон тощо).

Номінація 5. Про податки у фарбах (малюнки, плакати).

Номінація 6. Роботи про податки (рекламні, анімаційні, мультимедійні, художні), створені за допомогою комп’ютерної графіки (растрової, векторної, фрактальної, тривимірної).

Номінація 7. У роки про податки (конкурс для вчителів).

Номінація 8. Вільна тема: «Виконання податкового обов’язку і використання податків для формування добробуту громадян очима випускника (вчителя) школи».

Детальні умови конкурсу розміщені на сайті ГУ ДФС у Житомирській області у розділі «Анонси» та сайті Житомирського національного агроекологічного університету.

Довідки щодо участі у конкурсі, вимоги до творчих робіт за номінаціями, надходження робіт надаються за телефонами: 0412-413-882 – Дембіцька Ірина Леонідівна, 063-816-31-92 – Мороз Юлія Юзефівна.

Бердичівська ОДПІ