додому Бердичів Школа №11 до Дня Знань отримала нову відеокамеру

Школа №11 до Дня Знань отримала нову відеокамеру

132
0

День Знань, безперечно, свято для кожного українця. А на свята, як відомо, прийнято дарувати подарунки, приємні та корисні.

Свято першого дзвоника у школі №11 нічим не відрізнялось від інших: традиційний гімн України, зустріч першокласників, підняття Державного Прапора, святкова промова директора школи.

На свято до учнів та вчителів завітав і депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський, який пильно спостерігає за діяльністю школи. Допомагає йому у цьому інший депутат від радикалів у міській раді, Олександр Велімовський, бо це його округ і він несе відповідальність за своїх виборців.

Олександр Леонідович якось розповів Ігорю Васильовичу про творчі успіхи учнів школи №11 у кінематографі. Діти активно знімають історичні фільми, короткометражки, навіть зайняли перше місце у літературному конкурсі ім. Л.Козінчука. Школа має свій ютуб-канал, де постійно з’являються нові фільми. Раніше діти власними зусиллями шукали камеру та знімали. Почувши про такі інтереси школярів Ігор Васильович не барився та одразу вирішив подарувати школі сучасну камеру, аби діти могли безперешкодно розвиватись у цьому напрямку: «Це мій мікрорайон, – говорить про Загребелля депутат, – я тут виріс і пишаюсь цим. Завжди усіляко його підтримував і буду підтримувати. Разом з депутатом міської ради Олександром Велімовським довго думали, який же подарунок вам придбати і подарувати. 11-та школа прославилась тим, що ви багато фільмуєте, багато здобутків є, і є чим пишатись. Тому і вирішили подарувати вам професійно відеокамеру».

Після урочистої лінійки депутат запитав у директора, які проблеми має школа. Марківський Андрій Петрович розповів, що найболючіша проблема – це відсутність нормальної їдальні. Наразі школярі харчуються у невеличкій прибудові, яку колись будували працівники консервного заводу і слугувала вона літнім павільйоном. Стелі не утеплені, величезні вікна продуваються, а бокова стіна взагалі будувалась в одну цеглину і через це дуже холодно. Саме приміщення велике, але дуже холодне. Неодноразово звертався директор школи до міської влади, аби вирішити це питання, замінити вікна та зробити їх меншими, зробити перепланування, перекрити стріху, відповіді досі немає. Міський голова ніби і не відмовляє, але і не погоджується. Почався новий навчальний рік і нічого не зроблено, а це значить, що діти будуть продовжувати мерзнути.

Ігор Васильович з проблемою ознайомився і разом з директором почали шукати вихід з ситуації. Звісно, вирішення цієї проблеми – це не питання одного дня, але якщо є велике бажання, то все можливо.

1ver 1ver_1 1ver_2 1ver_3 1ver_4 1ver_5 1ver_6 1ver_7 1ver_8 1ver_9 1ver_10 1ver_11 1ver_12 1ver_13 1ver_15 1ver_16 1ver_17 1ver_18 1ver_19 1ver_20 1ver_21 1ver_22 1ver_23 1ver_24 1ver_25