додому Бердичів Школа на Вінничині в якій виховують патріотів запросила бердичівлян на засідання клубу...

Школа на Вінничині в якій виховують патріотів запросила бердичівлян на засідання клубу ФОТО

125
0

Бердичівляни Валерій Хмелівський та Олексій Побережний відгукнулися на запрошення директора школи Олександра Дмитровича Масного та взяли участь у клубі «Громадянин» в селі Уладівка, Вінницької області. В школі шанують українські традиції, а на її території знаходяться навіть два пам’ятники, один з них Тарасу Шевченку в молоді роки.

В цьому навчальному закладі діти виявили бажання зустрітися з учасниками Революції Гідності, а тому директор школи звернувся до відомого земляка Валерія Хмелівського. А тому з ранку-раненько бердичівляни відправились до сусідньої області, щоб задовольнити бажання молоді.

Валерій Хмелівський поділився спогадами про буремні події зими, що нас змінила та продекламував свої вірші, зокрема неперевершений твір «Мадонни Майдану».

Олексій Побережний прочитав мотиваційну лекцію для учнів в контексті Революції Гідності та відповів на питання зацікавленої молоді. Зокрема, йшлося про його особисту участь в революційних подіях, будівництві перших барикад в центрі столиці, учасниках з якими стояв пліч-о-пліч, Небесній сотні, висновках постмайданного періоду та основних викликах, які мають бути подолані сучасною молоддю.

На завершення заходу діти вшанували Героїв Небесної сотні, які загинули за незалежність України в боротьбі з антинародним режимом.

Поїздка бердичівлян стала можливою завдяки депутату Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського.