додому Бердичів Шахраї “розвели” бердичівлянина на 1300 грн

Шахраї “розвели” бердичівлянина на 1300 грн

90
0

Поліція вкотре застерігає жителів Бердичівщини від ошуканств, що вчиняються від імені банківських та фінансових працівників. У результаті подібних шахрайств житель Бердичівщини втратив 1300 гривень з власного рахунку.
13 березня до Бердичівського відділу поліції звернувся 34-річний місцевий житель, повідомивши про підозріле зникнення зі свого банківського рахунку 1300 гривень. Як з’ясувалося, напередодні на мобільний зателефонував нібито працівник банку і попросив продиктувати персональні дані рахунку задля підвищення ліміту кредитної банківської картки. Заявник виконав прохання, а в подальшому отримав СМС-повідомлення про зняття коштів зі свого банківського рахунку.

Відомості по даному факту були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст.190 Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування поліція встановлює особу пройдисвіта і його місцезнаходження,– розповів начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев.

Правоохоронці закликають громадян дотримуватися наступних порад:

– нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації (номер банківської

картки, рахунку, CVV-код, пін-код, коди, які надходять у СМС-повідомленнях тощо), тим більше в телефонному режимі; – не довіряйте телефонним сповіщенням про невиконані кредитні зобов’язання й необхідність у зв’язку з виниклим непорозумінням звірити номер вашого кредитного рахунку з нібито наявною інформацією у банку. Принагідно згадайте, що у контактному центрі установи зазвичай клієнтів запитують лише чотири останні цифри вашої кредитки.

– для оплати товарів (послуг) через мережу Інтернет використовуйте окрему платіжну

– картку з граничним лімітом, яка передбачена тільки для цього та не дає змоги здійснювати з її використанням операції в торговельній мережі та зняття готівки.

– необхідно використовувати сайти тільки відомих і перевіренихІнтернет-магазинів. Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність.