додому Бердичів Шахраї з соцмереж

Шахраї з соцмереж

77
0

На Житомирщині вже зареєстровано кілька фактів, коли авторам оголошень про розшук викрадених транспортних засобів телефонують особи, які нібито можуть повернути автівку за грошову винагороду.

Поліцейські наполегливо радять не довіряти таким сповіщенням, щоб не стати жертвою банальних пройдисвітів. Останнім часом автовласники, в яких було викрадено транспортні засоби, звертаються не лише до поліції, але й поширюють відповідні повідомлення на веб-сторінках соцмереж, сподіваючись на допомогу громадськості. У свою чергу, користувачі активно підхоплюють і поширюють такі оголошення. А вже за кілька годин або й днів до автовласника на зазначений ним номер телефонують незнайомці, які за грошову винагороду погоджуються надати цінну інформацію про викрадену автівку або ж взагалі сприяти її поверненню.

У разі, якщо ви вирішили розшукати викрадене авто або втрачену іншу річ ще й за допомогою інтернет-користувачів і пообіцяли винагороду, не довіряйте першим- ліпшим повідомленням. У першу чергу, вимагайте від благочинців фото з ідентифікуючими ознаками автівки чи речей (наприклад, номери кузова). Тримайте зв’язок з правоохоронцями і ставте їх до відома про надходження будь-якої інформації. Разом з поліцією ви зможете ретельно перевірити наявні відомості і лише при позитивному підтвердженні приймете рішення про виплату обіцяних коштів тому, хто справді допоможе вам повернути викрадене авто.