додому Бердичів Чудова українська стрічка «Жива» вже транслюється в кінозалах Житомира, але не Бердичева

Чудова українська стрічка «Жива» вже транслюється в кінозалах Житомира, але не Бердичева

144
0

24 листопада відбулася прем’єра в Україні неймовірної кінострічки «Жива» режисера Тараса Химича.  Фільм розкриває невідомі сторінки з життя зв`язкової УПА Анни Попович.

Перший інформаційний портал міста Наш Бердичів вирішив поцікавитися, де ж на наших теренах можна потрапити на показ… Виявляється тільки в Житомирі в кінотеатрі імені Івана Франка на Михайлівській 10.

В Бердичеві навіть в найближчій перспективі українська захоплююча стрічка для глядача відсутня.

Варто відзначити, що старт всеукраїнського прокату фільму Тараса Химича «Жива» став відвідуваним і переповнив соціальні мережі схвальними відгуками перших глядачів.

Сценарій до фільму, заснованому на документальних фактах, написали Любомир Соломченко і Тарас Химич.

Зйомки фільму «Жива» тривали впродовж трьох років. Знімали у тій частині Карпат, де насправді розгорталась реальна історія життя головної героїні Анни Попович – у Горганах. Сцени допитів були відтворені у Львівському національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Під час зйомок було використано справжню техніку та зброю 1940-50-х років, знімальна група співпрацювала з найкращими військовими консультантами та істориками України.

У зйомках взяли участь українські актори Ольга Комановська, Ростислав Держипільський, Юрій Хвостенко, Альбіна Сотникова, Ярослав Кіргач, Олександра Люта, а також учасники АТО, переселенці з Донецька.

 «Основою фільму стала історія Анни Попович. Маючи надприродні здібності, вона змінила не тільки свою долю, але й долі тих, хто був поряд. Вона дала дозвіл на роботу, але зауважила, що фільм має бути не документальний, а художній, видовищний: “Зробіть із мого життя щось цікаве, аби то не просто була оповідь. Там має бути кохання, драма, все!”», – сказав Тарас Химич, режисер, продюсер, оператор проекту.