додому Бердичів Чому згоріла хата?

Чому згоріла хата?

61
0

Протягом 2016 року на території Бердичівського району через пустощі дітей з вогнем виникло три пожежі. Нещастя частіше всього приходить тоді, коли діти залишаються дома без нагляду дорослих в закритих квартирах, де топляться груби чи включені в електромережу електричні пристрої. Частіше діти пустують з вогнем, запалюють сірники, розпалюють багаття і палять цигарки, що нерідко приводять до пожежі, в ряді випадків до трагедії.

Пожежнки нагадують:
-небезпечно залишати малолітніх дітей одних, без нагляду;
-доручати їм розпалювати кірогази, електричні плити;
-включати газові плитки та електропристрої;
-необхідно наглядати за палаючими грубами.

А найголовніше, зберігайте сірники в недоступних для дітей місцях!

Нагадаємо, Аналіз оперативної обстановки свідчить про негативну тенденцію щодо збільшення кількості пожеж у житловому секторі та негативних наслідків від них під час настання осіннього періоду і різкого зниження температури повітря.

Основними причинами загибелі людей є отруєння чадним газом через використання населенням для обігріву житлових приміщень несправного газового обладнання та пічного опалення.

Показник загибелі людей на пожежах на 100 тис. населення у Житомирській – 6 загиблих, при середньому показнику по Україні – 3.

Станом на 10.11.2016 року на території району виникло 176 пожеж. В порівнянні з аналогічним періодом 2015 року кількість пожеж збільшилась на 9 випадків (167 пожежі в 2015 році). На пожежах загинуло 2 людей.