додому Бердичів Чоловіку, що стріляв вночі біля «Молодіжки», обрали запобіжний захід. Ціна питання –...

Чоловіку, що стріляв вночі біля «Молодіжки», обрали запобіжний захід. Ціна питання – 35 000 гривень!

73
0

Як повідомляє офіційний портал Бердичівського міськрайонного суду, 9 серпня цього року судом задоволено клопотання прокурора місцевої прокуратури стосовно застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 35 тисяч гривень до особи, яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 КК України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

Обґрунтовуючи необхідність обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою сторона обвинувачення вказала, що підозрюваний не працює, раніше неодноразово судимий, на даний час щодо нього відбувається розгляд ряду проваджень в суді, підозрюється у вчиненні злочину із застосуванням зброї, місце знаходження якої не встановлено.

В свою чергу підозрюваний оголошену йому підозру не визнав, а сторона захисту заперечувала проти такого запобіжного заходу, вказувала на недоведеність ризиків, передбачених КПК та наполягала на обрані в якості запобіжного заходу домашнього арешту.

Нагадаємо, що подія сталася вночі 5 серпня 2016 року на зупинці автотранспорту „Автопарк” у місті Бердичеві, де в результаті хуліганських дій із застосування вогнепальної зброї одну особу було поранено в ногу. Підозрюваний з місця пригоди втік і правоохоронці його знайшли лише через кілька діб.