додому Бердичів Чи допомагає свята вода і молитва при заповненні е-декларації?

Чи допомагає свята вода і молитва при заповненні е-декларації?

67
0

Багато українців зараз стикнулися з глобальними проблемами при поданні електронних декларацій. «Зависання» сайту Національного агенства з питань запобігання корупції – це болюча проблема суб’єктів декларування. Кажуть, що молитви, свята вода, танці з бубном і інші народні методи боротьби з бісами не допомагають при роботі з сайтом НАЗК. Кількість прокльонів, яку сипали декларанти на адресу НАЗК, здається, наближається до перевернутої вісімки. Не забували декларанти згадувати чиюсь маму та всіх родичів людей, які хоч якимось чином причетні до розробки та технічної підтримки цього шедевру.

Раніше, ЗМІ публікували, що з 1 вересня 2016 року система електронного декларування має запрацювати повноцінно, адже 13 серпня Держслужба спецзв’язку та захисту інформації відмовила розробникам в атестаті. У Держслужбі дорікнули низьким рівнем захисту програмного забезпечення системи. Але користувачі сайту знають, що ресурс не працює нормально і досі. У кого так і не вийшло зареєструватися, когось не допускає до певних пунктів декларації, а хтось заповнював декларацію з чистого листка до десятка разів, бо сайт не хотів забивати собі пам’ять такими дурницями, як майно та доходи декларантів.Провівши соціологічне опитування, стало відомо, що при роботі з е-декларацією допомагало одне – міцне словечко.

Чи будуть в Україні адекватні, нормальні, а головне, продуктивні кроки до реального подолання корупції невідомо, але надія помирає останньою. Час покаже, чи дійсно чиновники хочуть подолати корупцію в країні і вивести на новий рівень економічного розвитку, чи це, все таки, черговий піар.