додому Бердичів Чиновники в Бердичеві вперто не розуміють, що взимку йде сніг, а на...

Чиновники в Бердичеві вперто не розуміють, що взимку йде сніг, а на морозі вода замерзає

162
0

Бердичівська фортеця як і сотні років тому притягує до себе відвідувачів. Сьогодні там знаходиться безліч закладів – художня та музична школи, міський музей, культові католицькі споруди. І якщо релігійна громада своїми силами справляється і зі снігом, і з ожеледицею, то міські комунальні структури ніяк не можуть подолати наслідки зими. Складається враження, що вони впевнені, що сніг зимою не випадає, а при низькій температурі вода не замерзає. Причому життя наповнене такими міфами можливе тільки в голові у керівників та працівників бюджетної сфери. Цікаво, що за вимогами всі вони би мали мати диплом про вищу освіту, не кажучи вже про загальноосвітній рівень.

Журналісти першого інформаційного порталу Наш Бердичів випадково побачили намагання хлопчика потрапити до міського музею (фото нижче). Сказати, що верхній в’їзд у фортецю слизький – це просто нічого не сказати. Не відомо за які заслуги, директору міського музею Павлу Скавронському Василь Мазур нещодавно продовжив контракт, але сподіваємось, що його завданням від міської влади є не остаточно занедбати довірену структуру. Проте, як колишній вчитель географії може не знати як в третьому тисячолітті в світі борються з ожеледдю – теж таємниця. Причому це неподобство біля музею через який щодня проходять десятки учнів шкіл та гостей міста триває ще з минулого року.

В соціальних мережах вже давно триває обговорення, коли ж нарешті в Бердичеві комунальні служби зрозуміють, що сніг і мороз взимку – це традиційні погодні умови в цю пору року, а не випадковий катаклізм, який може бути  або й ні.

Пропонуємо Вашій увазі відео опубліковане в мережі Facebook в групі «Підслухано в Бердичеві» та обговорення містян про цілі вулиці, які досі знаходяться в неналежному стані.