додому Бердичів Через скаженого кота у Бердичівському районі запровадять карантин

Через скаженого кота у Бердичівському районі запровадять карантин

191
0

Нещодавно відбулося термінове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бердичівській районній державній адміністрації. 20 березня 2018 року на порядку денному комісії питання щодо проведення у селі Скраглівка протиепізоотичних заходів у зв’язку із виявленням випадку захворювання кота на сказ.

Начальник Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Валерій Биков звернув увагу на те, що епізоотична ситуація, яка утворилася в районі щодо захворювання тварин на сказ, тривожна і викликає занепокоєння. Члени комісії детально обговорили всі заходи, які терміново необхідно вжити.

Заслухавши та обговоривши інформацію щодо епізоотичної ситуації захворювання тварин на сказ в Бердичівському районі, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Бердичівській районній державній адміністрації вирішила:

  1. Населений пункт с. Скраглівка Скраглівської сільської ради з прилеглими до нього територіями оголосити неблагополучними по сказу.
    2. Ввести в с. Скраглівка Скраглівської сільської ради карантинні обмеження.
    3. Встановити навколо с. Скраглівка Скраглівської сільської ради загрозливу зону в радіусі до 10 км.
    4. Затвердити план оздоровчих заходів по боротьбі зі сказом тварин в с. Скраглівка Скраглівської сільської ради та загрозливої території.
    5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Бикова В.М.

Повідомляє пресс-служба Бердичівської РДА