додому Бердичів Через сильні пориви вітру в Житомирській області знеструмлені 12 населених пунктів

Через сильні пориви вітру в Житомирській області знеструмлені 12 населених пунктів

132
0

У Житомирській області 10 березня через сильні пориви вітру без електропостачання залишилися 23 населених пункти, станом на ранок 11 березня – 12.

Про це  11 березня розповіли у прес-службі ДСНС України в Житомирській області.

«Через сильні пориви вітру в Житомирській області 10 березня було відключено 105 трансформаторних підстанцій та 23 населених пункти. Станом на 6-ту ранку 11 березня відключено 48 трансформаторних підстанцій та 12 населених пунктів. Наразі немає світла у Романівському районі в 8 населених пунктах, у Бердичівському районі – 3 та у Радомишльському районі – один», – розповіли у прес-службі ДСНС.

Житомирянка Ніна Собкович на своїй сторінці у Facebook написала, що 10 березня у Житомирі сильний вітер звалив сухе дерево.

«Сильний вітер о 14-й таки повалив сухе дерево на пішохідній доріжці в Житомирі по вулиці Крошенській 30. Чотири години прохань до 4 ВЖРЕПу, інших комунальних служб, сусідських хлопчиків не носити опале гілля дали результат. Дерево видалили. Але подібних залишилося ще 5. Ось думаю, що пришвидшить процес порядку: наступна негода, дотримання господарями правил охорони праці чи чергові обіцянки і бажання знову бути депутатом», – написала житомирянка.

Декілька районів Коростеня через сильні пориви вітру 10 березня також залишилися без світла.

«Сильні пориви вітру спричинили аварійну ситуацію в Коростені, що призвела до тимчасового виключення світла в декількох районах міста», – йдеться у повідомленні.